Chevening Bursları 2024-2025 Akademik Yılı Başvuru Duyurusu 2024-2025 Chevening Bursu başvuruları 12 Eylül 2023-7 Kasım 2023 tarihleri arasında devam ediyor!

20-10-2023

Chevening, Birleşik Krallık hükümetinin uluslararası burs programıdır. Dışişleri, Milletler Topluluğu ve Kalkınma Ofisi ve ortak kuruluşlar tarafından finanse edilen, Birleşik Krallık’ta bir yıl boyunca tamamen finanse edilen bir yüksek lisans kursunda eğitim görmeniz için ödüller sunuyoruz.

Başarılı Chevening adayları çok çeşitli ülkelerden ve geçmişlerden geliyor, ancak hepsi daha iyi bir dünyayı şekillendirmek için gereken tutkuyu, vizyonu ve becerileri gösteriyor.

Seçilmenin, tamamen finanse edilen öğrenim ücretleri, dünyanın en kaliteli eğitimlerinden bazılarına erişim, özel ağ oluşturma fırsatları ve Birleşik Krallık’ın çeşitli kültürünü keşfetme şansı dahil olmak üzere birçok avantajı vardır.

Bursunuzun sonunda, 55.000’i aşkın küresel mezundan oluşan çeşitliliğe sahip topluluğumuza katılacaksınız. Fikirlerinizi hayata geçirmek ve kariyerinizde gelişmek için gerekli bilgi ve ağlarla donatılmış olarak evinize döneceksiniz.

Burs verileceği programa ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayınız;

Başvuru zaman çizelgesi | Chevening (Chevening Akşamı)

 

Font Boyutunu Değiştir
Kontrast