Spor Faaliyetleri


topluluk-sporsayfasi

 

DEÜ HUKUK FAKÜLTESİ MASA TENİSİ TURNUVASI

13 KASIM 2019 tarihinde Fakültemizde gerçekleşen masa tenisi turnuvanın açılışını, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Refik KORKUSUZ ve Beden Eğitimi ve Spor Öğr. Gör. İsmail AYDIN yapmıştır. Turnuvaya katılan 3. sınıf öğrencimiz Mustafa GÜLER ve 2. sınıf öğrencimiz Mahmet Ali KARAKAVUK arasındaki masa tenisi tenisi turnuvası karşılaşmasında Mustafa GÜLER birinci olmuştur. Kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

DEÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

33. REKTÖRLÜK KUPASI

DEÜ HUKUK FAKÜLTESİ / FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON YÜKSEKOKULU 

MAÇ SONUCU : FAKÜLTEMİZ 2-0 GALİP

rektorluk_kupa_1    rektorluk_kupa_7

rektorluk_kupa_9   rektorluk_kupa_10

 

 FUTBOL TAKIMIMIZIN MAÇLARI VE ANTRENMANLARINDAN GÖRÜNTÜLER

spor_1   spor_2

spor_9   spor_10

IMG-20160324-WA0019    IMG-20160324-WA0022

 

BAYANLAR VOLEYBOL TAKIMIMIZ

bayanlar_voleybol_1    bayanlar_voleybol_3

 bayanlar_voleybol_2   bayanlar_voleybol_12

bayanlar_voleybol_6  IMG-20160324-WA0006

IMG-20160324-WA0003  bayanlar_voleybol_14

 

ERKEKLER BASKETBOL TAKIMIMIZ

IMG-20160324-WA0014   IMG-20160324-WA0012

Üniversitemizdeki spor faaliyetleri hakkındaki ayrıntılı bilgiye, DEÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nın sitesinden ulaşabilirsiniz.

DEÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı sitesine ulaşmak için tıklayınız…

 

HUKUK FAKÜLTESİ SPOR OYUNLARI

Fakültemizde her yıl geleneksel olarak yapılan Spor Oyunları bünyesinde sınıflararası halı Saha Futbol Turnuvası, Tek Pota Basketbol Turnuvası, Masa Tenisi Turnuvası ve Satranç turnuvası organizasyonları düzenlenmektedir.

Ayrıca fakültemizde her yıl sınav programları gözetilerek sınıflararası halı saha futbol turnuvası düzenlenmektedir. Bu turnuvaya fakültemiz öğretim üyeleri, araştırma görevlileri ve idari personel katılmaktadırlar. Ayrıca çeşitli zamanlarda fakültemiz takımlarını oluşturmak için fakülte içi turnuvalar düzenlenmektedir. (Masa tenisi, Satranç, Futbol, Voleybol ve Basketbol)

REKTÖRLÜK KUPASI

Üniversitemizce her yıl geleneksel olarak düzenlenen FAKÜLTE VE YÜKSEKOKULLAR REKTÖRLÜK KUPASI spor müsabakalarına Fakültemiz bütün dallarda katılmaktadır.

Fakültemiz uzun yıllardır gerek rektörlük bünyesinde yapılan gerekse çeşitli fakültelerin farklı farklı zamanlarda yapmış olduğu bütün sportif faaliyetlere fiilen katılmış ve her seferinde çeşitli başarı kazanmıştır. Bugüne kadar düzenlenmiş olan bütün rektörlük kupası turnuvalarına bayan-erkek takımlarıyla fakültemizi temsil ederek çeşitli başarılar elde elde edilmiştir.

topluluk-spor-kupa

topluluk-spor-basket

topluluk-spor-futbol


Font Boyutunu Değiştir
Kontrast