Önceki Dekanlarımız


Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi camiası olarak;

kuruluşundan itibaren Dekanlık görevini üstlenerek fakültemize özveriyle hizmet veren önceki tüm dekanlarımıza hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

 

Prof. Muhittin ALAM 14.04.1978 – 15.03.1981
Prof.Dr. Turhan Tufan YÜCE 16.04.1981 – 17.09.1982
Prof.Dr. Fırat ÖZTAN 17.09.1982 – 02.10.1985
Prof.Dr. Seyfullah EDİS 02.10.1985 – 02.10.1994
Prof.Dr. M. Polat SOYER 03.10.1994 – 03.10.1997
Prof.Dr. Zafer GÖREN 03.10.1997 – 01.06.2000
Prof.Dr. Hakan PEKCANITEZ 25.08.2000 – 24.08.2003
Prof.Dr. Şeref ERTAŞ 02.10.2003 – 02.10.2006
Prof.Dr. M. Polat SOYER 05.12.2006 – 25.09.2008
Prof.Dr. Yusuf KARAKOÇ 11.11.2008 – 22.06.2015
Prof.Dr. Veli Özer ÖZBEK 22.06.2015 – 19.07.2016
Prof.Dr. Meltem KUTLU GÜRSEL (Dekan V.) 03.08.2016 – 08.12.2016
Prof.Dr. Oğuz SANCAKDAR (Dekan V.) 08.12.2016 – 03.08.2017
Prof.Dr. Mustafa ALP 03.08.2017 – 29.05.2018
Prof.Dr. Murat AYDOĞDU (Dekan V.) 29.05.2018 – 31.05.2019
Prof.Dr. Safiye Sunay YILDIRIM DOĞRU (Dekan V.) 31.05.2019 – 08.07.2019
Prof.Dr. Nükhet HOTAR (Dekan V.) 08.07.2019 – 20.09.2019

Font Boyutunu Değiştir
Kontrast